Choose Your language:

Wordpress Developer

Dołącz do naszego zespołu

Kodujemy w PHP (WordPress, Drupal, Laravel) i JS (React). Używamy Slacka, JIRA Agile, Gitlab. Stawiamy na wysokiej jakość kod. Zespół developerski wspierają dedykowani testerzy. Pracujemy w zwinnej metodyce Scrum. Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Budowanie serwisów www na WordPress
  • Integracje WordPress z innymi systemami i platformami
  • Współpraca z zespołem projektantów, programistów i testerów

Wymagania:

  • Świetna znajomość WordPressa
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git / svn)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Znajomość frameworków PHP (np. Laravel, Zend, Symfony), MVC
  • Doświadczenie z TDD, unit testami, continuous deployment
  • Wiedza z zakresu front-end developmentu
  • Zdetronizowanie Damiana i Szymona na gokartach

OFERUJEMY?

  • Wynagrodzenie 4000-7500 na rękę – zależnie od Twojego doświadczenia
  • Elastyczne godziny i wymiar pracy
  • 2 monitory i stanowisko pracy skonfigurowane wedle Twoich upodobań
  • Konwersatoria z angielskiego, owoce w biurze itp.
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań
  • Stałą, stabilną i rozwojową współpracę

Miejsce pracy: Lublin (Ochotnicza 10) lub Warszawa (Nowy Świat 5)

Kim jesteśmy:

Netkata to 20-osobowy software house. Od 2008 roku realizujemy aplikacje internetowe i serwisy www. Pracujemy z ciekawymi startupami i globalnmi korporacjami, głównie spoza Polska – m.in. The Dubai Mall, Expander, Mitsubishi Motors, ASUS, RedBull, Nissan Norway. Koinwestujemy także w startupy. Mamy 2 biura – w centrum Warszawy i Lublina

Wyślij CV na: jobs@netkata.com
w temacie wpisz "WordPress Developer"

Netkata delivers Internet Applications and Websites.
We are based in Warsaw and Lublin, Poland.